Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rámentem Aliexpress-en véletle...

Rámentem Aliexpress-en véletlenül a "confirm order received" gombra, attól vajon megfogom kapni a terméket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most eloszor rendeltem az Alirol es veletlenul ramentem arra hogy megerkezett a termek :(

Vajon igy is megfogom kapni a termekeket? Jart mar igy valaki? :(



2019. aug. 25. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Megkapod, mivel ez a jelzés csak a feladónak szól. A posta nem fog értesülni arról, hogy már átvettnek jelezték a terméket, és akkor hirtelen ott megáll a kézbesítésé ahol épp tartott.

Ez inkább akkor lehet gond, ha eltelt 60-90 nap és még mindig nem kaptad meg, miközben már jelezted. Esetleg a reklamációnál lehet gond, hiszen te már jelezted hogy megkaptad, majd azt hiszik hogy azzal próbálkozol hogy visszakéred a pénzed is, miközben nálad a termék.

2019. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!