Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova a francba rakhattam el a...

Hova a francba rakhattam el a napszemüvegem?

Figyelt kérdés

Vettem egy nagyon vagány napszemüveget júniusban.

Júliusban egy késő délután készülődtem inni haverekkel. Elkészültem, napszemüveg fel, elindulok. A lépcsőházban visszafordulok, mert gondoltam minek ez most... Visszamentem, leraktam.

Aztán a lépcsőházban ismét meggondoltam magam hogy mégis kell. Visszarohantam érte de eltűnt. Sehol nem volt sem az asztalokon, szekrényen sehol. Hogy tűnhetett el így és hol lehet most?


Segítsetek :D


2019. aug. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A szekrény mellé leesett.
2019. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak álmodtad az egész történetet. Vegyél végre egy nagyon vagány napszemüveget!
2019. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kitakarítanál??
2019. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányos zavarodban, egy másik lakásba nyitottál be. Az előszobák oly egyformák. Az sem tűnt fel, hogy egy kutya csóválja a farkát, neked pedig macskád van?
2019. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nincs a szekrény és sehova se leesve :(

kár

2019. aug. 25. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!