Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma nálam alszik az osztálytárs...

Ma nálam alszik az osztálytársam . Hogy mondjam meg neki hogy én meztelenül alszom?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy, hanem vegyél fel magadra valamit, ha nem akarod lejáratni saját magad!

Ha meghívtad magadhoz, akkor alap, hogy nem meztelenül vagy egy vendég jelenlétében!

2019. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben vegyél fel valamit, pl.bugyi, póló. Ha nem egy ágyban alszotok, ágybabújás után max leveted, de akkor még este említsd meg neki, hogy ruha nélkül szoktál aludni, mikor egyedül vagy, nehogy meglepetés érje.
2019. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ma ne aludj meztelenül
2019. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyél IQ-t reggelire, az talán segít!
2019. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%

Legalább egy pólót és egy alsóneműt vegyél fel.Ezt az egy alvást majd csak ki bírod ruhában.De amugy szerintem általánosságba se lenne rossz ha rá szoknál a pizsomára.Gondolj bele mész vendégségbe és ott is pucéran alszol.Illetve nekünk volt egy olyan bulink az osztállyal,hogy az iskolában aludtunk.Most gondolj bele.Ott is mindenki előtt le vetkőznél.Vegyél fel egy rövid vagy hosszú bő nadrágot meg egy szintén bő pólót és kész.(Nem muszály bőnek lennie de én nem tudok passzos ruhában aludni)

Remélem tudtam segíteni!:D

2019. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%

Én vagyok az 5-ös

Jól aludtatok?😆

2019. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen
2019. szept. 2. 07:16
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
jó hülyeség.. ha sportolnátok.. minden nap meztelenül találkoztok.. a zuhanyzóban.. ez nem téma.. ha meztelenül alszol, akkor úgy.. elég kínos kitérni rá.. képzeld el a zuhanyzóban odamész a másikhoz, és közlöd, hogy te most levetkőzöl.. :-) Az milyen helyzet.. pillázna biztos.. / Majd rákérdez, ha akar :-)) Ez is egy jó lehetőség, hogy megismerd.. mennyire zavarja, mennyire diszkrét, mennyire olyan, mint te.. vagy amilyen barátot magadnak szeretnél.. illetve fesztiválon is fogtok még együtt ébredni ruha nélkül már, ha éled az életed.... :-))
2021. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!