Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pályakezdő az önéletrajzáb...

Egy pályakezdő az önéletrajzába mit írjon ha abszolut de nincs tapasztalata? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelentkezni szeretnék egy pénzügyi aszisztens állásra , a végzettségnek szakirányú érettségi van feltűntetve. Tapasztalatot sem várnak el , de önálló munkavégzést egyből igen . Félek , ha nem írok a tapasztalat részhez valamit, akkor az nagy hátrány . Valaki adna valami tippet , hogy hogyan építhetném fel az önéletrajzomat jól ?

2019. aug. 30. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha nincs akkor nem tudsz mást mint az adataidat,és az iskoláidat. Ennyi.
2019. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sehol sem dolgoztál még, akkor nem tudsz beírni semmit. Mit kéne? Kitalálni valami mesét? :D

Ha voltál gyakorlaton, ami kapcsolódik hozzá, azt beírhatod. Önálló munkavégzés a betanulás utáni időszakra vonatkozik.

2019. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak annyira izgulok , most elektronikus úton beadom a fényképes önéletrajzom , és féltem/félek hogy a full tapasztalatlanság miatt mégcsak vissza sem hívnak.Nyelvismeret szamít egy ilyen munkakörnél vagy lehet plussz ?

Van egy okj-s dolog is , de csak rész végzettséget szereztem meg , mert az egyik tantárgyam nem sikerült , de még nem vizsgáztam abból az egyből újra . Szerintetek ezt valahogy bele lehet írni ? Érdemes lenne? Vagy inkáb hagyjam ? Ezen gondolkodtam még sokat.

2019. aug. 30. 10:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Csaktörzslapom van róla , ami igazolja hogy részt vettem rajta , meg fel van rajta tűntetve hogy a többi szaktárgyamat milyenre teljesítettem.
2019. aug. 30. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Beírhatod, ha kapcsolódik a pályázott állásra. Tüntesd fel, hogy folyamatban vagy elvégezted, és csak a záróvizsga van vissza.

Ez csak egy hely! Egyáltalán nem biztos, hogy ide azonnal pont téged felvesznek. Rengeteg helyre el kell küldeni. És ne izélj azon, hogy nincs tapasztalatod. Mások is így kezdik. Próbálkozni kell.

2019. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!