Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajziskola ösztöndij pályázata...

Rajziskola ösztöndij pályázata mire gondol kreativ munkák alatt amiből 5dbot kell beküldeni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván 5db saját rajzot.
2019. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A rajziskolában csak rajzolni kell? (Nincs más technika, vagy esetleg szobrászat? Nem tudom, csak tippelek.)

Valóban az 5 db kreatív munka, az 5 saját rajz, de lehet, hogy különböző technikákkal kellene... Azért kreativitás, hogy megmutasd az alkotó elméd.

Eleve rajzból is lehet grafittal, akvarell ceruzával, tussal, tollal, olaj/zsír/pasztell krétával rajzolni, vagy festeni. Gondolom, ez utóbbiból is van többféle technika. És olyan rajzot adj be, ami jobban megy. Ha mondjuk a tájkép, vagy a portré, netán geometrikus minták rajza, akkor azt. A lehetőségek tárháza végtelen, és csak a képzelet szabhat határt. Nyilván, ha valaki valami egyedit tud alkotni, akkor azt jobban értékelik.

Pl. Ha teszem azt, festesz, használj hozzá mondjuk gyertyát, és ott - azon a helyen - nem fogná be a festék, mert azzal rajzolnád a mintát, az egyedi lenne. Vagy használj színes ceruza port, és azzal mázolj körbe különböző foltokat, alakzatokat. Nem tudom. Amiket írok, azokat a technikákat még általános suliban szedtem fel, (és az bizony nem tegnap volt) csak most eszembe jutottak. Bizonyára azért a feladat, hogy felmérjék: ki mennyire kreatív, hiszen ez, egy művészeti iskolában fontos.

2019. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2019. aug. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!