Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok Army bombot venni/re...

Hol tudok Army bombot venni/rendelni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Most azokat az A.R.M.Y-kat szeretném kérdezni akiknek van Army bomb-juk vagy ismernek valakit akinek van. Magyaroroszágon lehet rendelni vagy venni valahol újonnan tehát nem használtan? Mert a szüleim nem engedik, hogy külföldi oldalról rendlejek. Tud valaki segíteni? A válaszokat előre köszönöm uwu

2019. aug. 30. 15:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Huppsz elírtam *Magyarországon :D
2019. aug. 30. 15:45
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én hallottam, hogy innen lehet rendelni. Bár most jelenleg készlethiány van belőle, így még nem lehet rendelni ki tudja meddig.(Nem rendeltem innen semmit, de megbízhatónak találtam az oldalt, régóta követem Instagramon) Máshonnan sajnos nem tudom :(

Amúgy miért nem engedik külföldről? Sokkal egyszerűbb lenne.

Ha mégis megengedik tudok egy oldalt ajánlani ,ahonnan tudsz venni offical army bombot, és kaphatsz akár pár apróságot is melléje(photocard ilyesmi). Bár én még sose rendeltem onnan, de YouTube-on, meg instán jókat hallottam róla. [link]

2019. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2019. aug. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!