Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Víz rá csatlakozás?

Víz rá csatlakozás?

Figyelt kérdés
Van egy telkem és szorgalmi út visz felfelé. A ott lakó szerződésben meg engedte, hogy közmüre rá csatlakozhatok. Ennek a menete érdekelne, hogy csak egy locsóló óra és kivezetést szeretném és annak a díjját kifizetni? Ez lehetséges -e? köszönöm

2019. aug. 30. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a Vízművek (NKM?) vevőszolgálata tud erre adni 100%-osan kielégítő választ, és hogy mennyibe kerülne. Az órát amúgy is a szolgáltató szerelné fel, tehát erre ők tudják a pontos választ.

2019. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legközelebbi csatlakozási ponttól való távolságtól, földmunka meg egyebek díjától is függ. Földmunka nélkül többnyire csak munkadíjak meg kissebb anyagköltségek vannak.Az anyagköltségek egy része államilag támogatott. De szerintem minimum 60ezer. Földmunkával több is. Akna is kell, amit neked kell terveztetni, egyeztetni a vízművel, elfogadtatni ,majd saját költségen saját magadnak megcsináltatni.Aztán a locsolómérős dolog megint pluszpénz. Az is benne van szerintem egy 20-asban. Bár ehhez már nem értek.
2019. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!