Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem enged rendelni az...

Miért nem enged rendelni az AliExpress?

Figyelt kérdés

Próbálok rendelni egy pólót, de azt írja ki a rendelés aljánál, hogy: This product can't be shipped to the selected region. (Szóval, hogy nem szállít a választott országba.)

Nem töltöttem ki semmilyen adatot,csak ki van választva ,hogy Magyarország.

Ezért hagytam, és próbáltam más pólókat is, de mindegyiknél ezt írta ki(más eladóktól)

Így random rámentem egy usb kábelre (szintén más eladónál) ,hogy vajon ahhoz is ezt írja-e ki, és ugyanez.

Kiválasztottam más országot is (USA),hogy ott is ezt írja ki. És szintén.

A póló oldalán sehol nem írták,hogy nem szállítanak bizonyos országokba.Próbáltam más szállítást,pénznemet is,de ugyanez.

A bizonyos pólónál, pedig pár hónnapal ezelőtt rendelt már egy magyar, így biztos szállított már ide.

Ez valami hiba?

Kérdezzek rá az eladónál? Vagy az AliExpressen kéne valahol feltennem a kérdésem? Vagy valamit be kell állítanom?Vagy nem kell vele törődnöm? Vagy Magyarországra nem is szállít az AliExpress?

Most rendelek először Aliexpressről, így nem tudom mit kéne tennem.

A fiókomat kb.2 hete létrehoztam, de most rendelnék először.

(Elég új vagyok az internetes rendelésekben, eddig csak Ebayről rendeltem pár dolgot az évek során, és soha nem fordult ilyesmi elő)



2019. aug. 30. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Erről a pólóról lenne szó.

2019. aug. 30. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:

furcsa, mert nekem engedné (Platinum member vagyok, nem tudom számít-e)


[link]


Free shippinggel, tehát ingyen.


Általában sok terméknél, ha USA vagy oroszország akkor nem szállít ide, Kínát kell választani.


Nem tudom miért nem szállít. Próbálj meg

2019. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom. Vagyis fogjuk rá. A számítógépen még mindig kijelzi, hogy nem szállít ide. Azonban letöltöttem az aliexpress appot a telefonomra, és ott nincsen semmi baj.

Már rendeltem egy csomagot is ,ami meg is jött. De hogy a gépen miért nem engedi ,azt nem tudom.

2019. szept. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!