Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tűnhetett egy facebook...

Hova tűnhetett egy facebook beszélgetésem?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel eltűnt a teljes beszélgetésem a facebookon. Törlődött.

Én nem töröltem és nem is szoktam archiválni.

Csak ezzel az ismerősömmel már nem az első alkalom, hogy törlődik a vele való beszélgetésem.

Teszem hozzá még régebben kaptam tőle egy társ SIM kártyát. Így neki olcsóbban megéri fizetnie a számláját.

Szóval nem az enyémet használom hanem az Ő volt telefonszámát használom.

Nem egyszer volt olyan, hogy vissza mondta szóról- szóra a másokkal való privát beszelgeteseimet.

Mit lehet tenni?

Hogyan lehetséges ez?

Mert az nem túl jó hogy látja az én privát beszelgeteseimet.

De érdekes, hogy én viszont az övéit nem látom.

Volt már hogy Ő állitotta be a telefonom , mert megkértem rá, én nem értek az ilyenekhez.



2019. szept. 2. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A társkártyának semmi köze hozzá...viszont ha ő állította be a telefonodat már többször is, akkor nem lehetséges, hogy megadtad a facebook/messenger belépési adataidat? Mert akkor simán be tud lépni bármikor a fiókodba és tud garázdálkodni.
2019. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!