Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rossz az ember szeme akkor...

Emma21 kérdése:

Ha rossz az ember szeme akkor lehet szédülés érzete?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz a szemem a jobb szemmemel nem làtok tàvolra illetve làtok de nagyon kicsinek tűnik a tárgy. Kaptam szemüveget, de nem igazàn hasznàl :( Viszont érdekes az az ebben az egészben, hogyha elfoglalom magam akkor észre sem veszem a szédülés érzetet és nem mindig jelentkezik. Lehet h félek a betegségektől, de màr annyi mindent bebeszéltem magamnak(agydaganaton àt az agyvérzésig mindent)
2019. szept. 4. 09:11
 1/2 alletta ***** válasza:

ugye bemérték a szemed, és úgy kaptad a szemüveget? lehet, hogy erősebb a szemüveg. ettől is szédülhetsz.

nem kell mindjárt a legrosszabbakra gondolni!

2019. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bemérték. Optikàrius vizsgàlt meg, de szerintem az volt a baj, hogy a vizsgàló felület az közel volt a szememhez és azért nem jó a dioptria, meg nem àllandóra írta fel, hanem csak akkora amikor fàj a fejem, de ha fàj felveszem 5-6 óràra , de semmit hasznàl. Igaz valamennyire jól làtok vele, de 100%-osan. Ha felveszem és becsukom a jobbik szemem(bal,az még nincs annyira elromolva mint a jobb)és elkezdek olvasni jobb szemmeml vagyis a rosszabbikkal,akkor olyan mintha a sorok között kos feket piszkok lennének, meg mintha fakóbbnak vagy elmosódottnak is làtnàm a dolgokat a jobb szememmel. Természetesen megyek majd a szemész dokihoz, csak kivàncsi voltam erre.
2019. szept. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!