Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy 24 óra...

Más is érzi úgy, hogy 24 óra túl kevés egy napra?

Figyelt kérdés
Néha poénból már azon gondolkodom, hogy más bolygóról származom, ahol eleve hosszabbak a napok :D Mert 24 óra egyszerűen kevés a bioritmusom számára. Minden egyes napon úgy fekszem le, hogy "Rohadt életbe, már ennyi az idő? Egyáltalán nem vagyok még álmos, de aludnom kell, mert holnap munka!" És minden egyes napon úgy kelek, hogy "A tetves mindenit annak a szájbavágott telefonnak hogy ébreszt, már ennyi az idő? Aludtam volna még pár órát!" Tehát soha nem tudom kialudni magam rendesen, és soha nem tudok estére normálisan elfáradni. Fura kettősség, de mióta az eszemet tudom, így élek. Szerintem 32 óra lenne az optimális, tehát ha a föld kicsit belassítaná a saját tengelye körül történő forgását :D Minden nap aludhatnék 12 órát, és aztán 20-at meg fent lennék. Más nem érzi hasonlóképen?

2019. szept. 4. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem is 32 óra kellene. Megcsináljuk?
2019. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaja :D Fussunk mindketten a föld forgásával megegyező irányba, hátha lelassíthatjuk :D
2019. szept. 4. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, kérdező. 35 körül még gyorsabbra vált a biológiai órád, még rövidebbnek érzed a napokat. Aztán 46-48 körül megint, a 60 éves korról meg jobb nem is beszélni.
2019. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
AZ nem is baj konkrétan, hogy gyorsabbnak érzem az idő telését, de az, hogy soha nem tudom kialudni magam rendesen, és soha nem tudom kiélvezni az ébrenlétet rendesen, eléggé zavar. Egyszer kipróbáltam, milyen, ha addig maradok fent amíg csak jólesik, és utána addig alszok, amíg jólesik. Ez 12 óra alvás, és 20 óra fentlét volt, csak ez a ritmus nem passzol a nap telésével, meg semmilyen munkahellyel nem kompatibilis.
2019. szept. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!