Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy kell privát...

Facebookon hogy kell privát kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés
Nem régen léptem be és írtak nekem egy perivát üzenetet,de nem tudom hogyan kell belépni?Tudom,most sokan nevetnek rajtam,hogy még ennyit sem tudok,de nem tudom.Legyetek kedvesek és segítsetek.Köszönöm!
2019. szept. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Számítógépen? Meg kell nyitni a facebook.com oldalt, bejelentkezni a korábban regisztrált e-mail + jelszó adatokkal. Ha betöltött, látni fogsz egy piros jelzést az oldal fejlécében, arra kattintva (vagy a bal menüsávban a Messenger menüre), hogy lásd az üzeneteket. Az is lehet, hogy a lap alján fog egy kis ablak felugrani benne az üzenettel.
2019. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a részét vágom.Viszont a hírdetéséhez írtam,aztán ő is írt ugyanoda és annyit írt,válaszolt priviben.Most én vagyok az agyament vagy nem is írt csak butit.
2019. szept. 5. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok ismerősök, nem kapod meg a levelét, ez normális. Ő írt, és ilyenkor te egy engedélykérési üzenetet kapsz a Messenger (üzenet) mappádba, amivel elfogadhatod vagy elutasíthatod az üzenetét. Ez az engedélykérés viszont nem jár értesítéssel, és csak akkor látod ha megnyitod a Messenger menüt és elfogadod az ott lévő jelzést:


Messenger menü -> fogaskerék ikon, és ezen belül "üzenetküldési engedélykérések"

2019. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Á,már kezdem érteni,űhűűmmm,kipróbálom,köszi a választ,rendes vagy amiért segítesz.
2019. szept. 5. 11:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Már képbe vagyok,nem kellett 10 év,hogy tehetséges kezdő legyek.
2019. szept. 5. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!