Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egész osztályban kb az...

Gretigb kérdése:

Az egész osztályban kb az összes fiú rám szállt nyári szünet ellot nem volt ez de most mi van? Már így remalom a suli.

Figyelt kérdés
Na lehet hülyének nézték a problémámmal de már nagyon zavar Folyton ellopkodjak minden cuccom telom, taskam, cipőm, pulcsi legutóbb felvette ez egyik a nadrágom mert elfutott a taskammal nem értem utol. De egy két fiú más osztályból is pl:fekszem a padon elmegy melletem egy olyan gyerek akit nem is ismerek és orrba vág majd jön meg egy akit már ismerek és megcsikiz. Tényleg nm ertem nyár alatt nem változtam kb semmit nem vagyok túl jó csaj plusz nagyon fiatal. A mellem olyan kicsi hogy még nincs melltartó ami jó lenne nekem van az osztályba kb a legkisseb szépnek se tartom magam.

2019. szept. 6. 22:07
 1/2 anonim válasza:
79%
Szerintem engedd nekik hogy elvegyék a cuccaidat! A fiuk ha elvesznek valamit arra mennek hogy menjél utánuk és hogy ez hú de vicces... ha hagyod hogy elvegyék és nem futsz utánuk megunják és jobb esetben vissza adják ha nem adják vissza menj oda egy kis idő mulva és vedd el ...
2019. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugi Emi, csak szórakázsból csináljuk.
2019. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!