Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt aki magátol tanult...

Van itt aki magátol tanult meg otthon rajzolni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt kb? Tudok rajzolni, de általában csak akkor sikerülnek a rajzok, ha egyedül vagyok, és teljesen ráhangoldom, amugy ugy rajzolok mint egy ovis. Pl suliba random rajzolgatasok is bénák lesznek. Leginkább festeni szeretek, a szinezés sose ment. Illetve szeretnék megtanulni portrét rajzolni, de nincs pénzem tanfolyamra. Viszon művészeti egyetemre szeretnék tovább menni, és ez felvételi követelmény.

Szóval így otthon, hogyan tudnék megtanulni rajzolni?


2019. szept. 7. 09:13
 1/4 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Én itthon tanultam meg rajzolni, kb. 11 évesen kezdtem, ilyen kisebb figurákkal, (sonic pl.) elég bénák voltak, most 17 vagyok, és ott tartok, hogy egy amerika kapitányt gond nélkül lerajzolok, ha van előttem kép, remélem fog ez még fejlődni, mert annyi mindent lehetne alkotni, csak utálok színezni, nem is megy, sima grafittal viszont elég jól árnyékolok, a festéshez hülye vagyok, és én is úgy rajzolok, mint egy ovis, hogyha nincs előttem semmilyen kép, fejből nem megy a rajzolás, a másolás viszont nagyon megy.

Ha gondolod írj privit.

2019. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Suliban rajz irad van ugye? A rajztanar mit javasol?

Amugy ha muveszeti egyetemre mesz semmi kepp ne masolj keprol. Ott felvetelin elo modellrol kell tudnod rajzolni. Ezt kellene gyakorolni. De mindenkepp szakerto instrukcioja mellett.

2019. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs rajzoram a suliba :(
2019. szept. 12. 08:32
 4/4 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
Megint csak én vagyok, van egy könyvem, ami a jobb agyféltekés rajzolással foglalkozik, és leírja a portré rajzolást is és az arányokat, kb. 30 oldalban. Ha érdekel, el tudom küldeni.
2019. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!