Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másfél óra ingázás nagyon sok...

Másfél óra ingázás nagyon sok minden nap?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok. Kollégista, de a kollégiumi élet nem igazán jött be. A szoba hangulata és a légköre nagyon nyomasztó. A szobatarsak bunkók és flegmak. Szinte egymásra sem nézünk. Ez a második hetem a koliban, de nagyon úgy érzem hogy ezt nem fogom bírni. Vonattal járnék be, és tulajdonképpen szeretek is vonatozni. Egy kis faluban lakom, ahonnan másfél óra lenne oda-vissza az út. 5:30 körül kellene kelnem ahoz, hogy beérjek a suliba. Már egy hete ezen rágom magam.Nem tudom hogy mi lenne a jobb. Anyukámnak felhoztam a témát, de azt mondta szó sem lehet róla. Még ezzel kapcsolatban valami tipp? Hogy hogyan tudjam meggyőzni őket, hogy én tényleg nem érzem jól magam a koliban. De leginkább ezzel a bejarassal kapcsolatban valami segítséget szeretnék kérni. Minél előbb.

2019. szept. 9. 18:08
 1/3 anonim válasza:
Én is így vagyok vele csak gimiben.... Nagyon rosszul érzem magam. Bentlakásos gimi az is. És én azt mondtam na jó kibirom azt a pár évet
2019. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bp-en átlagos a napi 2 óra ingázás.

Ha vidékről jársz be, ez lehet 3 óra is.

2019. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Bp-n napi 3 órát utaznak a prolik akkor neked is belefér akár 2.59 is. Ez egyértelmű.
2019. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!