Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emiatt feljelenthet engem?

Emiatt feljelenthet engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rendeltem egy sráctól ledeket 6 ezer forintért, én pedig nem tudtam átvenni mert minden pénzem ráment a szervízre, és visszaküldettem a csomagot. Neki ez így 3600 forintba fájt, 2600 a posta, és ezer forintért vitték neki vissza. Ezt most ő be akarja rajtam hajtani. Jogosan teszi, vagy emiatt nem tehet semmit? Persze korrekt ember vagyok, és kifizetném neki később, de ő most akarja. Mit gondoltok?

2019. szept. 10. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert kára keletkezett. Viszont nem valószínű, hogy 3600 Ft-ért közjegyzőhöz megy, vagy beperel.
2019. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fel nem jelent, de enyhén szólva is pofátlanság így felültetni valakit. Te mit szólnál, ha veled tenné ezt valaki? Ne rendelj semmit, ha nincs meg rá a pénzed, ha meg már megrendelted ne költsd el másra.
2019. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy feljelent-e, hanem az, hogy te hogy tudsz ezek után a tükörbe nézni?!


Akinek nincs pénze, az ne vásároljon.


De legalább a srác is megtanulja, hogy csak előreutalás után szabad eladnia bármit is....


Sajnos engem is vertek már át így, és nagyon bosszantó tud lenni! Szerencsére az az ürge korrekt volt és kifizette a káromat, neked is ezt kellene tenned! Térítsd meg a kárt, amit okoztál, kérj kölcsön anyádéktól vagy akárkitől, de legyél már felnőtt ember!

2019. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ekkora gerinctelen, senkiházi férget, mint a kérdező. És még azon aggódik, hogy feljelenthetik-e...?

Én attól félnék, hogy a tükörképen úgy vág pofán hogy a fal adja a másikat. Nem szégyelled magad? Anyád erre tanított, erre nevelt?!

2019. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogd már be a pofád, utolsó! Egyből visszafizettem volna, ha tehettem volna! De azóta már meglett... Megrendeltem, utána a szervízbe kellett adnom az összes pénzem, és addigra elhozta a postás...
2019. szept. 12. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Volna, volna, biciklilánc...
2019. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!