Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem sokara lesz fogszabalyzom, valaki adna tanacsokat, hogy mit szabad es mit nem, es hogy mik voltak a ti tapasztalataitok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fog, fogszabályzó, tini

szept. 11. 18:42  Privát üzenet  

A válasz
Ne nagyon rágózz!!!! Próbáld mindig alaposan megmosni minden nap! Első héten nekem egy kicsit fajt de kibírhato. Nekem amikor hideget ittam első héten megfájdult.. ja ess vigyázz a csokikkal,cukrokkal nagyon tud fájni ha belemegy remélem tudtam segíteni

# 1/1Időpont szept. 11. 20:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rögzített fogszabályzóm van és pár napja kikezdte az ínyem ami most nagyon faj, néha vérzik. Mit tehetek ellene?
Mi a velemenyetek/tapasztalataitok a profession.hu-rol?
Lehet Fogszabályzóm úgy, hogy van tejfogam?
Ma rakták fel a fogszabályzóm, és kaptam előre szájpadlás emelőt. Borzasztóan pösze vagyok, nehezen tudok beszelni, ez változni fog? Jobb lesz? Legközeleb 2 hónap mire újra...
Lány vagyok.3 hónap múlva lesz fogszabályzóM és nagyon félek, hogy milyen lesz meg hogy fájni fogy e meg ilyesmik és meg arra is hogy hogy kell tisztitani meg lehet e vala...
Inter linguarol mi a velmenyetek/tapasztalataitok?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!