Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Neked mi okozott ma problémát, mit nem tudtál elintézni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: probléma, nehézség

szept. 11. 19:12  Privát üzenet  

A válasz

Próbáltam kiverni, de először a postás csengetett, aztán a macskám szart egy olyat hogy elment a hangulatom, aztán vásárolni mentem, ott mégsem lehet, délután meg megittam két sört oszt' elszundítottam.

Most meg ezt a szart olvasgatom.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyem a zuzádat, de kis cukorfalat vagy! :-D

# 2/2Időpont szept. 11. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem okoz túl nagy problémát sok műanyag csomagolás papírra cserélése?
Hol tudnám ezt az autó rozsdafolt problémát megoldani és mennyi idő alatt?
Van egy autónk 1 éve vásárlóitok. Hivatalosan cng üzemanyaggal működik. Ara lennek kíváncsi, hogy műszaki vizsgánál ez majd problémát jelent?
Székletürítéskor távozik a szervezetemből valamiféle kellemetlen szagú váladék is. Elmentem orvoshoz, azt javasolta életem végéig egyek zabkorpás-élőflórás joghurtot. Szerintem...
Van egy vw ventom 1.4 benzines. Nincs elegendő olaj nyomás a motorban, kb a fele van Mi lehet a baj, vagyis mi okozhatja a problémát?
Hogy lehet elintézni ezt a diákhitellel kapcsolatos problémát (bővebben lent)?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!