Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem mikor a...

Miért nem élvezem mikor a barátom próbál kielégíteni az ujjaival?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves szűz Lány vagyok de a barátom már nyúlt alám és ujjazott meg de nem élveztem és nem éreztem semmi jót pedig nem kevés ideig csinálta és kétlem hogy rosszul egyszerűen nem éreztem orgazmust vagy bármi olyasmit... ha kívül viszont hozzá ér a nadrágomhoz ott vagy simogat akkor viszont nincs ilyen probléma tudtok segíteni hogy miért lehet ez? Lehet köze ahhoz hogy még szűz vagyok?
2019. szept. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ahhoz van köze, hogy még éretlen vagy a szexhez.
2019. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sose szerettem, ha megujjaztak. Ma sem szeretem. És már szűz sem vagyok régóta.

Az egyik exem úgy csinálta,mintha ki akarta volna kaparni.


Szerintem nem jól csinálja.

2019. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg rossz a technikája a barátodnak, hiszen ha kívülről simogat, nincs ilyen gond. Egyáltalán tudja, hogy neked ez nem jó? Meg kell mondanod, ha túl sokáig csinál valamit, vagy másképp szeretnéd, ha izgatna.

Hogyha nincs reakciód, nem fogja tudni, ha rosszul csinál valamit.

2019. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!