Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem élvezem mikor a barátom próbál kielégíteni az ujjaival?

Sziasztok 18 éves szűz Lány vagyok de a barátom már nyúlt alám és ujjazott meg de nem élveztem és nem éreztem semmi jót pedig nem kevés ideig csinálta és kétlem hogy rosszul egyszerűen nem éreztem orgazmust vagy bármi olyasmit... ha kívül viszont hozzá ér a nadrágomhoz ott vagy simogat akkor viszont nincs ilyen probléma tudtok segíteni hogy miért lehet ez? Lehet köze ahhoz hogy még szűz vagyok?

szept. 11. 19:20  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább ahhoz van köze, hogy még éretlen vagy a szexhez.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 19:31 Privát üzenet

Én sose szerettem, ha megujjaztak. Ma sem szeretem. És már szűz sem vagyok régóta.

Az egyik exem úgy csinálta,mintha ki akarta volna kaparni.

Szerintem nem jól csinálja.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 21:17 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Valószínűleg rossz a technikája a barátodnak, hiszen ha kívülről simogat, nincs ilyen gond. Egyáltalán tudja, hogy neked ez nem jó? Meg kell mondanod, ha túl sokáig csinál valamit, vagy másképp szeretnéd, ha izgatna.

Hogyha nincs reakciód, nem fogja tudni, ha rosszul csinál valamit.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 11. 22:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent, ha valaki "V" betűt formáz az ujjaival?
Mit jelent ha valaki a másik ember álla alatti részt paskolja az ujjaival?
Adnátok ötleteket, mivel tudnám magamat kielégíteni, ami fájdalmas is, de nem hülyeség, mint amiket szoktak egy páran írni? (L)
Hogyan lehet segiteni az ellen ha egy lányt nem lehet kielégiteni?
Hogy tudnám magam kielégiteni, ujjazást kivéve?
Módon. Régi. Plakátok. Kielégíteni. Bátor. ezekre milyen rokon értelmu szavak vannak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!