Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mekkora reggel a dugo az m3-mas autopalyan?

Olyan 7-7.30korul

Mennyivel tovabb tart a menetido a dugo miatt mintha nem lenne?

Busszal mennek keresztul rajta,de ha nagyon bedugul,mas utvonalon kell kozlekednem.

szept. 11. 19:55  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Az m3 bevezetonel delutan mar tapasztaltam dugot,nem tudom hogy ez kora reggelre ervenyes-e

# 1/3Időpont szept. 11. 19:56 Privát üzenet
Attól függ hol.. szerintem Nagykálló és Vásárosnamény között teljesen járható minden napszakban...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A budapesti bevezetonel

# 3/3Időpont szept. 11. 20:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki jár Az M3-mas autópályán keresztül reggel Budapestre vidékről volán busszal? Mennyire nagy a dugó? (Bag, Tura, Hatvan, Gyöngyös, Gödöllő, Jászberény, Vácsszentlászló, Jászfényszaru, Aszód. )
Ha szombaton utazunk autópályán reggel 7-kor, akkor le szabad cserélni addigra a téligumit?
Kamionnal Ausztriában este 10 és reggel 5 óra között mindenhol csak 60-al lehet menne még autópályán is?
Holnap reggel indulok Jászberényből Dorogra. Mennyire forgalmas a délelőtti órákban az M3-as és az M0-ás? Még nem vezettem autópályán és kicsit aggódok, hogy durva lesz.
SOS! Holnap reggel M30 autópályán szeretnék végigmenni, majd a 37-es úton sárospatak felé venném az irányt? Van ezen a szakaszon valahol útlezárás a víz miatt?
MIkor lesz jobb autópályán utazni most Pünkösd hétvégén, péntek kora este vagy szombat reggel?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!