Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha nem szeretek...

Mitcsináljak ha nem szeretek oda járni?

Figyelt kérdés
Nem rég keztem a középsulit és nagyon utálom mert tiszta gáz az a suli már van olyan hogy délbe elengednek hát nem tudom hogy ebbe az iskolába hogy adják meg az érettségit. Órán nem tudok figyelni mert zajolnak telefonoznak stb. Meg szünetbe cigiznek. És nem törődnek azzal hogy mi lesz velük fele osztály be se jár iskolába a tanár is eltévesztette 2 is amit mondani akarsz sajnos ki kell mondjam de egy serif képző (kiejtés szerint) késnek is órákról nem tudom hogy 5 évet hogy birok ott ki arról nem beszélve hogy van elég sok barna bőrü. A kötekedő válaszolók kíméljenek! Arról nem beszélve mikor rá gondolok a sulira már sírhatnékom van. Minden reggel gyomoridegem van és mindig feszült vagyok.
2019. szept. 11. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsi! Már kérdezzik milyen a suli akkor mindig terelem el a szót mert szégyelem mondani is.
2019. szept. 11. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
A leírásból ez ilyen alapítványi suli, anno jártam 2 ilyenbe is, semmi értelme nem volt. Feltéve, hogy nem áll valami kizáró tényező a háttérben, mai fejjel valahogy biztosan kiharcolnám a szüleimnél, hogy járassanak valami értelmesebb helyre. Ennek már vagy 16 éve, de nagyon gáznak tartom, hogy ilyen iskolának hazudott helyek változatlanul léteznek, kb. az életképtelenségre nevelnek. Nem tudok okosabbat mondani, le kell lépni, vagy ha nem jön össze, használd ki, hogy hiányozhatsz, és szedj otthon össze magadnak valami tudásfélét, tervezz, tanulj meg minden nap valami hasznosat.
2019. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk anno általános vègèn elmondták,hogy tanuljunk,mert hiába fogsz te tanulni egy rossz iskolába a többiek, jelen esetben a tanárok is le fognak húzni...


Ha mindenkèppen valamifèle rendèszeti iskolába akarsz járni, akkor nem sok esèlyed van,de egy másik közèpsuliba vagy gimibe szerintem át tudsz menni,de valószínűleg írnod kell majd egy különbözetit.

2019. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fodrásznak tanulok csak azt azért írtam mert olyan semmit mondó
2019. szept. 12. 10:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok a beképzelt is.
2019. szept. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!