Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

YouTube copyright strike esetén milyen fajta levelet kéne írnom az illetőnek aki, , küldte" a strike-ot?

Még 1 éve sem kezdtem videókat feltölteni YouTube-ra, és ennyi idő alatt 24 feliratkozót sikerült összegyűjteni...de már jött is a probléma...A mai napon Copyright strike-ot kaptam egy Supercell Oy nevű felhasználó-tól egy olyan videómban amiben egy Supercell játéknak a private serverét mutatom be. Utána olvastam és megtudtam hogy meg lehet próbálkozni egy levelet írni, ezesetben Supercell Oy barátunknak hogy talán ,,visszavonja" a strike-ot. Namost az lenne a kérdésem hogy mit kellene neki(k) megfogalmazni és leírni, és hogy milyen információkat kell megadni...

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, copyright strike

szept. 11. 22:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok értékelni nekem a versemet? Egy építő jellegű kritika lehet hasznos lenne. Égyébként minden féle fajta kritkának örülnék. A nyelvtani hibákkal tiszában vagyok.
Ez a fajta gumiszandál jó lenne tengerbe?
Ez a fajta postázás hogy működik?
Az ilyen "fajta lopást" kinél kell jelenteni? És hogy?
Valaki felismeri a képen, hogy milyen fajta kutyus van? A google képkereső szerint ausztrál juhász, de szerintem egyáltalán nem?
Üdv! A A 210-es Jawa Babetta mopedbe melyik féle fajta gyertya a legjobb?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!