Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kellene tennem még egy feljele...

Kellene tennem még egy feljelentést?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy nő nekitolatott a parkoló autómnak. Körülbelül 20-30 méterről végignéztem az egészet ugyanis épp a kocsimhoz tartottam. A nő egyből elhajtott, viszont felírtam a rendszámát és a kocsijának a típusát. Megrepedt a lökhárító és összetört a rendszámtábla tartó.


Néhány órával miután megtettem a feljelentést mentem hazafele, és ahogy álltam be a ház elé megláttam, hogy a nő aki okozta a balesetet, az apja és az anyja az én édesanyámmal kiabálnak. Kiszálltam a kocsiból és hozzám is odajöttek, üvöltöztek velünk, fenyegetőztek, azt mondták biztosító csalást követtem el. Körülbelül fél órát vitatkoztak velünk, próbáltuk olyan higgadtan kezelni amennyire csak lehetett, majd mikor érezték hogy mennyire nem törődünk a mondandójukkal, elhajtottak.


Valahonnan megtudhatták a lakcímünket, valószínűleg a rendőrségnél lehet bent ismerősük aki megadhatta ugyanis mi nem ismerjük őket és nem is láttuk őket soha.


Úgy gondolom fel kéne őket jelentenem zaklatás miatt, ugyanis undorító volt amit itt műveltek velünk a házunk előtt. A kocsimhoz megkaptam az igazolást amivel mehetek majd a biztosítóhoz, szóval ez az ügy már lezárult a rendőrségen is. Megérné még egyszer feljelenteni őket? Mit lehetne ebből kihozni?



2019. szept. 12. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj be, csak azért, hogy a történéseket rögzítsd a yardon. Ki tudja, mi lesz még esetleg később.
2019. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két ügy egyik az adataid hűtlen szabálytalan kezelése hivatal visszaélése ugyanis pár óra közben csak a yard intézte a dolgokat . De a másik mit adna ? Halálos fenyegetés plusz károkozås történt ? Akkor igen tanú is van .
2019. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként mi is rosszul kezeltük a dolgot. Egyből rendőrt kellett volna hívni zaklatásért és szóba se kellett volna állni velük. Így csak nekik tettünk eleget mert hát azért jöttek hogy vitatkozzanak.
2019. szept. 12. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
igen hülyeség volt ebbe belemenni, egy ilyen eset után egyből rendőrt hívni, lehet el is vitték volna a nőt ott helyben, hisz már volt egy eset ami miatt feljelentetted és még odajött hőbörögni
2019. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!