Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kezdődő cukorbe...

Emma21 kérdése:

Szerintetek ez kezdődő cukorbetegség lenne?

Figyelt kérdés

Ha sok szénhidràtot eszem, akkor úg, érzem, mintha szédülnék. Tegnap egésznap rosst volt a fejem. Este ittam egy bögre kakaót

jó sok tejszínhabbal, éjjel arra keltem, hogy fàj a hasam és rossz a fejem.

Sokszor van úgy ha nem tudok enni valami miatt, akkor elkezdek remegni, izzadok, fàzom, hideg lesz mindenem utàn meg ràmjön egy zabàlási roham, mert nem győzők enni(sonka, szalàmi sajt, és csokit csokival kívànok) miutàn jól bezabàltam és megettem egy egésztàbla csokit akkor muszàly innom vagy 3-4-5 pohàr vizet és valami sós valamit enni utàna.

Most is itt ülök az szobàmba és egyfolytàba kívànom az islert, meg a kakós csigàt, de nem merek enni, mert ma nem érzem azt a szédülés érzetet.

Jövöhét utàn intézem a dokikat, de addig érdekelne, hogy ki mit mond erre.


2019. szept. 13. 16:32
 1/2 A kérdező kommentje:
* kajàlàs utàn mindig öklendeznem kell egy kicsit, miutàn kiöklödtem magam jól leszek.
2019. szept. 13. 16:34
 2/2 anonim válasza:
Szia! Az izzadâs,remegês tipikus tünet. Ne hagyd leesni a vércukrod,valami keksz mindig legyen nâlad! Vizsgâltasd is ki,de ne egyél tul sok szênhidràtot!!
2019. szept. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!