Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudatos álmodás kiválthat...

Tudatos álmodás kiválthat alvási paralízist?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval olvastam a tudatos álmodásról. Szeretném is kipróbálni de olyat is olvastam ,hogy ez alvási paralízissel jár. Valaki elmagyarázná nekem ,hogy ez hogy van ? Köszönöm!

2019. szept. 14. 08:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán a tudatos álmodás és az alvási paralízis ugyan az ? Sajnos egyáltalán nem értek ehez.
2019. szept. 14. 08:56
 2/5 anonim válasza:
100%

Igen, válthat ki alvásparalízist. De a kettő nem ugyanaz a tudatos almodas, az amikor Álmodban rajossz, hogy te almodsz. Az alvásparalízis az az állapot, amikor még felalomban vagy, az agyad már felebredt, de a tested meg nem.

Ui: bocsi a helyesírási hibákért, de telefonról írok.

2019. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ! Esetleg azt megtudod mondani ,hogy a tudatos álmodás milyen gyakran válthat ki alvási paralízist? Mindig ? Vagy csak ritkán ?
2019. szept. 14. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig tudatosan álmodok.

Mindig rájövök hogy álmodok, és irànyítom is.

Pl: volt hogy rosszat álmodtam és arra gondoktam hogy fel akarok ébredni.

Erősen koncentráltam hogy kitudjsm nyitni a szemem. Szinte mindig sikerül, de nagyon nehéz. Volt hogy az üldözőtől el is köszöntem hogy na szia, most felkelel XD


Volt pàrszor alvásparalízisem is.

Nekem nagyon jó élmény volt. Nem történt semmi ilyesztő halucináció.

Vakító vilagossagot éreztem, minden fehér volt, a füleim zúgták és mindenem bizsergett. Próbaltam koncentràlni hogy meg tudjak mozdulni.


Szerintem aki nem tud tudatosan álmodni, az is átélhet alvásparalízist.

2019. szept. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Első vagyok. Nem tudom én életemben egyszer vagy kétszer álmodtam tudatosan, de azt sajnos nem tudom milyen gyakran van utána paralízis. Szerintem egyéntől függ.

Ui: Bocsi, hogy most írok, de nem néztem a kérdést. 😊

2020. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!