Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koktélparadicsom konyhában...

Koktélparadicsom konyhában ilyenkor már rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Voltam múlt héten piacon és az egyik eladó adott csak úgy ajándékba műanyag dobozban fél kiló koktél paradicsomot piros és sárga színűt. Körte formájú mind a kettő és méz édesek. Nem szeretem a zöldségeket, de mivel kaptam így nagyobb kedvvel eszem. Nem viszem túlzásba, napi 1-2 ami lemegy, de rohadtul finom.


Arra gondoltam hogy próbálok venni koktél pari magot és a konyhában növesztem hátha lesz belőle valami.


Na, a kérdés az lenne hogy érdemes ültetni vagy hagyjam? Nem akarok ipari mennyiségben csak az érzés hogy én kezem műve....


2019. szept. 15. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem próbáld meg. Mit veszthetsz vele? :)

Szerzel legfeljebb tapasztalatot, és legközelebb tavasszal már újra kedvvel láthatsz neki.

Igen, az jó érzés, ha a te munkád gyümölcse - kivéve, ha közös a kertetek, és valaki pont egy nappal előbb leszüreteli, mint ahogy te szeretnéd a sajátodat. (Én jártam egyszer így)

2019. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!