Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Lengyelorsz...

Van itt olyan, aki Lengyelországgban él, dolgozik?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk párommal, hogy elhagyjuk ezt az országot. Nem szeretnénk nyugatra menni, nekünk hiányozna maga a kultúra, nem is amiatt mennénk el, hogy utáljuk az országot. A nyugat másabb. Lengyelországról hallottam,hogy jóval előrébb vannak nálunk fizetésben, jobb az egézségügy stb... ez mennyire igaz? (Örülnék, ha tudna olyan írni nekem, aki kinn él)


Egyébként programozónak tanulok, és abban szeretnék kinn is elhelyezkedni.

Tudom, hogy legjobban Anglia, Németország stb. fizet, de nekünk fontos pl. a közeg, és a lengyelekkel jóban vagyunk mi, magyarok. Az lenne a célunk, hogy azért valamivel élhetöbb helyen lakjunk, jobb fizuval stb, mert szeretnénk gyerekeket, de itthon nincsenek jó kilátásaink.


2019. szept. 15. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Nem fogsz örülni, mert nem olyan ír, aki kint él, de én tudom használni a keresőt az interneten, így kikerestem csak Neked csak most...

[link]

[link]

[link]

2019. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor csak miattad csak most meg se nézem a linkjeidet :)nem tudom miért probléma, hogy magyarok személyes véleményére, élményeire vagyok kivancsi, ennyi erövel az egész gyakorit törölni lehetne a google keresö miatt -.-
2019. szept. 16. 06:35
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Fúú hát most nagyon kitoltál velem! 10mp-es munkám kárba veszett. Akkor várj Lenyelországban dolgozó magyarok véleményére. Biztos rengetegen olvassák a gyk-t... :)
2019. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!