Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet gerinc sérvel normális 4-6órás munkát találni; Budapesten?

Le vagyok százalekolva 50%.

Gerinc beteg vagyok és van még jó sok probléma .Mivel egyedül nevelem gyermekem nagy szükségem lenne munkára .Több iskolán is van, mégis mindig fizikai munka jut nekem.

Félő kerekes székbe fogok kerülni ezért.

Reménytelen a helyzet.Valaki tud segíteni ?

Hogy keressék munkát ?

Minden nap elküldöm az öneletrajzom , semmi.

Ki mit ajánl nekem ?

Nem vagyok lusta ,emberszerető vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, sérv, beteg, állás, leszázalékolás, sérülés, részmunkaidő

2019. szept. 17. 21:28  Privát üzenet  

A válasz
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Szerintem irodai vonalra kellene áttérned a problémás miatt. Vannak a munkaügyi központokban ingyenes OKJ-s képzések erre is, és vannak fizetősek is. Legalább az ingyeneset el kellene végezned és még közben otthon is ráfejleszteni.

Szerintem muszáj ilyen helyzetben a fizikai munkával szakítani, mert nem kerülhetsz súlyos helyzetbe. Irodai munkát meg tudnád végezni, ott ez lényegtelen, hogy mennyire tudsz emelni és ilyenek.

Vannak e téren a youtube-on is jó anyagok, és találsz blogokat is hozzá.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. szept. 17. 23:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális, ha guggoláskor erősen zsibbad a lábam, és miután a guggolásból felálltam utána is még 1 percig érzem? Vagy pedig ez már az amúgyis meglévő gerincproblémám újabb tünete?
Az mennyire normális hogy huszonévesen fáj a derekam?
Szerintetek ez normális eleinte?
Fáj a hátam és nem foglalkoznak vele, ez normális?
Gerinc fájdalmam némelykor mintha lefelé nyomnák a hátam máskor meg mint ha kést forgatnának benne normális egy nyaki gerinc sérvnél?
Normális hogy fáj a gerincem?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!