Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen?

Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Facen láttam valamelyik csoportban hogy van egy olyan program ami úgy működik hogy pl. elindítom a programot, legondozok x mennyiségű lovat, másnap meg nem kell legondoznom őket csak lefuttatni ezt a programot és megcsinálja amit tegnap csináltam. Nem pont erre lett kifejlesztve, csak sokan erre használják. Ilyen tényleg van? Ha igen mi a "neve"?

2019. szept. 18. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha láttad, akk a nevét is látnod kellett és h valóban van ilyen 🤷🤦
2019. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki egy hozzászólásban írta és akkor nem is érdekelt, csak most hogy kezd viszonylag sok pacim lenni jól jönne.
2019. szept. 18. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyeneket botnak hívják, illegális, és most hogy van már sok pacid, úgy vágnának ki a játékból érte, hogy öröm lenne nézni. Aztán meg jönnél ide nyafogni hogy botolásért kivágtak, hogyan kapod vissza a pacikáidat.


Ha nem tetszik a játék, nem kell játszani.

2019. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Oké, felfogtam, nem engedélyezett.

2. ki mondta hogy nem tetszik?

3. Miért jönnék ide nyafogni?

2019. szept. 19. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!