Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani ilyen munkát?

Tudtok mondani ilyen munkát?

Figyelt kérdés
Repülőtéri munkát keresek,ahol esetleg foglalkozhatok a repülötér védelmével.A repülőtéri biztonsági őrön kívül tudtok mondani ilyet?És milyen egyetem kell hozzá?

2019. szept. 19. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a munkakör neve, de egyik ismerősöm szociális diplomával dolgozik itthon a reptéren. Az a dolga, hogy monitoron figyeli a kamerákon át az embereket, hogy valaki nem viselkedik e gyanúsan, stb. Pszichológiai elemzés lényegében.
2019. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szociális munkás, pszichológus vagy valamilyen rendészeti képzésre érdemes menni. Azért kérnek hozzá diplomát mert nagy a felelősség azokon akik a védelemért figyelnek.

Az előbbi két képzéssel leginkább például a videofelügyelet, a rendészetivel pedig testközelből lehet foglalkozni az általad leírt munkával.

De mehetsz villamosmérnöki/mérnökinformatikus/programozó informatikus/biztonságtechnikai mérnöki képzésekre ahol szakosodhatsz a vagyonvédelemre/felügyeleti rendszerekre.

2019. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A videofelügyeletek nekem unalmasak lennének,nem elég mozgalmasak:(
2019. szept. 19. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!