Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek az Ázsiai drámákat?...

Army24 kérdése:

Szeretitek az Ázsiai drámákat? Tudnátok ajánlani kínait vagy koreait? ^_^

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat még néztem és nem találok már számomra szórakoztatót remélem tudtok ajánlani^_^☺️
2019. szept. 19. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha láttál már párat, akkor - talán - fel kellene sorolnod.

Én konkrétan a koreai Palota ékkövét szerettem nagyon, de hasonló sorozat van több is.

2019. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az sem derül ki, hogy könyvet olvasnál, vagy filmet, tévéfilmet, -sorozatot néznél.

Minden tekintetben ázsiai legyen, vagy a szerző lehet másféle is? Történelmi korból, vagy jelenkori?

2019. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sorozat kellene, történelmi kategória nem annyira jön be. Ilyen kis aranyos kellene romantikus iskolában játszódó.

Tényleg sokat láttam már és lusta lennék leírni mindet (bocsi hogy ilyen életképtelen vok) , nekem elég ha leírjátok, hogy nektek mi volt a kedvencetek ebben a kategóriában elég párat☺️☺️

2019. szept. 20. 15:00
 4/4 anonim válasza:

Szia! Bocsi a kesői válaszért.

Nekem az örök kedvenc a:

Legelső szerelem,Bosszúra éhezve

2020. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!