Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Code geassban lelouch ki be...

Code geassban lelouch ki be szerelmes?

Figyelt kérdés
Szóval van ugye az a három csajszi (kallen, cc, shirley), de ott van még euphemia is. Mindegyikkel csajjal volt valamiféle viszonya. Akkor most mi a helyzet? Szerintetek is egy harem animének is nézhető?

2019. szept. 20. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Végülis Euphie valamilyen szinten a rokona, tehát ők csak mint testvérek szeretik egymást. Kallen érzései Lelouch felé viszonzatlanok, CC-vel meg nincs igazán semmi, habár Shirley halála után ő lesz a main love interest. De szerintem Shirleyt tényleg szerette, még ha kicsit csak az álca része is volt.

Tehát szerintem nem nevezhető harem animének, csak szimplán vannak benne szerelmi szálak.

2019. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, erre 2 válasz van.


A sorozatos verziót leírta az elóttem szóló, és egyetértek vele.


A Recap filmes + Re;surrection-ös verzió, ettől viszont eltérő. Ha még nem láttad a recap filmes trilógiát, és annak folytatását, a Fukkatsu no Lelouch-t, akkor spoilerek következnek:


A recap filmekben nem hal meg Shirley, Lelouch meg mindig is CC-t szerette, ez a Fukkatsu után elég egyértelmű. CC is szereti őt.

2019. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán még az első évad végefele emelegetett valami olyat, hogy Euphemia volt az első szerelme
2019. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!