Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1. Lehet-e egy ingatlannak...

Idigo kérdése:

1. Lehet-e egy ingatlannak egy tulajdonosa es ket haszonelvezöje (ha az nem a tulajdonos lenne)? 2. Lehet-e ingatlant egyensagi örökösnek ajandekozni, hogy ö legyen az 1/1-es tulaj ha van meg masik egyenesagi örökös

Figyelt kérdés
a 2-es kerdeshez irnam, hogy a masik örökös kesöbb ki lenne fizetve de az egy masik sztori. A lenyeg, hogy lehet-e a jog szerint ajandekozni ugy hogy van meg örökös vagy a 2 nem függ össze?

2019. szept. 21. 20:39
 1/1 anonim válasza:
Ugyan ebbe vagyok én is, csak én vagyok az a bizonyos akit majd kifizetnének később,ez a válasz engem is érdekelne ,én meg a húgom lennénk az örökösök ,csak engem állítólag kizártak,holott még hagyatéki sem volt. Egyenesági egyedüli örökösök vagyunk ketten.
2019. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!