Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Husqvarna 61 miért nem pörög ki?

Husqvarna 61 miért nem pörög ki?

Figyelt kérdés
Husqvarna 61-es láncfűrész komplett felújításon esett át szinte minden cserélve lett ami kopó alkatrész atom kompresszió, pöccre indul, de nem pörög ki, olyan mintha leszabályozna. próbáltam a karburátort állítgatni meg a szelepemelőt is sőt, még cserekarbit is. Szerintem a gyújtással lehet valami, valahol összehúzhat vagy a kapcsoló vagy a pipa gumija lehetne elöregedve? Még a régi két részes gyújtás van benne. Ha valakinek van ötlete vagy találkozott hasonlóval kérem segítsen mert amúgy nagyon jó gép volna magyon szeretem és még szeretném használni. Válaszokat előre is köszönöm.

2019. szept. 21. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

De komolyan, a szelepemelőt is?

Egyébként a levegő/benzin keverék nincs jól beállítva, vagy a gyújtás amennyiben állítható és nem fix rögzítésű.

2019. nov. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!