Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy egyik legjobb haveromat rajtakaptam, hogy az én alsonadragomban pózol interneten?

Figyelt kérdés
havonta 1-2x itt alszik nálam, és olyankor felpróbálja alsonadragaimat, ami vegett kérdőre is vontam, de annyi volt a válasz, hogy neki nincsenek markasak és ki akarja próbálni milyenek. De amikor megláttam interneten, hogy az enyémben készít magáról képeket fura érzés volt. Szerintetek ez normális? Veletek is előfordult már, hogy más alsoja volt rajtatok?

#barát #alsónadrag
2019. szept. 22. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az szerintem nagyon nem higiénikus, meg megalázó is ha valaki felveszi a boxerem. Én biztos beszélnék vele, mert nagyon nincs ez rendben amit csinál.
2019. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ki is dobnám rögtön azt a gatyát amit más is fel vett. Aztán meg azt aki felvette.
2019. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma már simán.
2021. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!