Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Repedezett plexiből még...

Repedezett plexiből még kilehet hozni valami jót?

Figyelt kérdés

Nos, voltam olyan hülye, hogy az ajándéknak szánt gravírozott plexi lapot nitro hígítóval (tudom tudom, nagyon nagy hülyeség volt) és hát ugye repedezett lett. Pontosabban olyan mintha be mattult volna és tapintásra is megváltozott. Nem is átlátszó, valamint alulról lesz megvilágítva és hát ez sem működik teljesen jól. Van valami megoldás rá, vagy hagyjam a fenébe az egészet?

Ha valaki tud rá egy megoldást azzal virtuálisan lepacsizok :D



2019. szept. 22. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy hagyd a fenébe, kuka. Biztos lehetne kis mütyűröket, dísztárgyakat csinálni belőle, de nem éri meg a kínlódást.
2019. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egész felület megrepedezett. Szóval hagyom a fenébe az egészet és újra gravírozom. De azért köszönöm :)
2019. szept. 22. 13:55
 3/4 KZ67 válasza:

Fényvetőnek pl pont ilyet használtam egyszer, szándékosan marattam meg. Jól dobja a fényt, jól látszik rajta is.

Arra még jó, és hasonló optikai-esztétikai célokra, de amúgy....

2019. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, arra még tökéletes lesz :D vagy furatot bele, és csavarhúzó tartónak :D
2019. szept. 24. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!