Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van minden munkahelyen...

Miért van minden munkahelyen legalább egy ember, aki alád tesz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Sosem volt még egy munkahelyemen sem ilyen ember.
2019. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van.


1-1 munkahelyemen ment az, hogy a felettes(közvetlen főnök) kifikázta a kollégámat. Majd a másik újonnan érkezettet és az elődömet is. Eljött az a nap is, amikor én léptem ki.

Másik verzió, hogy klikkesedés történt, az új kollégát addig szekálták míg el nem ment vagy amíg át nem helyezték. (Ez 3 ember volt sorban)

2019. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fura, hogy kevesebb (hangadók) embertől függ a többség sorsa, ami kihat egy egész életre!!!
2019. szept. 24. 18:19
 4/4 anonim válasza:
Nálam ez akkor volt, amikor egyetem mellett dolgoztam egy ruhaboltban. Elég drága üzletről beszélünk, ahol sokan el voltak telve magukkal, hogy egy bazimenő divatboltban dolgozhatnak. Az egyik, kb 25 éves főnök unalomból belekötött egy nyugdíjas nénibe, aki a raktárban dolgozott. Kinevette a nénit meg látszott rajta az öröm, hogy sikerült felbosszantani. Ezután a néni lett leszidva egy másik főnök által, hogy próbáljon együtt dolgozni és alkalmazkodni. Gyakori eset volt, hogy variálni kellett a női, férfi és gyerekosztályon dolgozókat hogy adott napon ki hol legyen, mert hihetetlenül sokan mondtak fel hasonló dolgok miatt. Én is pl. amiatt a nálam pár évvel idősebb "főnökasszony" miatt mentem el. Leszidott olyanért, amit nem is tőlem kért, nálam is elkezdte az állandó kötekedést, stb. Hónapok után szóltam a manageremnek, hogy minél hamarabb szeretnék elmenni (aztán persze variáltak, hogy ne olyan hamar engedjenek el, mert csak kellek), mert már azon a szinten voltam, hogy ha nem lépek onnan minél hamarabb, akkor egyszer úgy felidegesít valamelyik kedves üzletvezető, hogy szájba verem. Nem valami jó megoldás a problémákra, de én már tényleg ezt éreztem. :'D Ezen kívül még rengeteg dolog történt, ami kiverné sokaknál a biztosítékot. Megfogadtam, hogy ha bolti eladó munkát választok, akkor biztos nem ruhabolt lesz. Sok eladó ismerősöm van és csak azok gyűlölték meg, akik valamilyen ruházati boltban dolgoztak.
2019. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!