Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak egy...

Gorgo 20 kérdése:

Milyen lehetőségek vannak egy ilyen a helyzetben?

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy lakása amiben én lakom, és van egy "barátnője" aki külföldön él de Budapestre jár mindenféle orvosi kezelésekre. Már egy pár éve úgy oldja meg hogy itt nállam szál meg arra az időre. Van mikor 3-4 nap, valamikor 1 akár 1,5 hét is de közben olyan is van hogy korházban van belőle pár napot aztán 1-2-3 honapra elmegy aztán visszajön. Most ugye anyám besokallt és megmondta hogy már elég volt oldja meg máshogyan,és bevallom nekem is kellemetlen ez az egész így. A kérdés az lenne mi más megoldás lehet erre a helyzetre mert itt sír nekem hogy nem tud hova menni én meg nem tudok rá mondani semmit (engem is zavar már), anyám nyomatékosan mondta neki hogy mennyen el és adja le a kúlcsot.Most kétségebe van esve és nem tudja mi legyen. Tömegszállásra nem akar menni, pénze nincs szállodára vagy albérletre, családja nem segít rajta. Mi más lehetősége van ,hogy valahol meghúzza magát ezekre a napokra?

#lakhatás #failkodás #ideiglenes szállás
2019. szept. 24. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A kórházban, ahová kezelésére jár, gondolom tudnak segíteni.
2019. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt üzenem, hogy az orvosi problémáit is ott oldja meg, ahol él, azaz külföldön, és ne a magyar egészségügy bukszáját vékonyítsa! Pláne, még grátisz lakni valakinél!
2019. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!