Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül semmi?

Miért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés
Amibe belefogok soha nem sikerül miért? Legtöbbször feladnám de nem tehetem mert akkor saját magamba taposnék bele. Szerintetek is kihat az introvertáltság, az hogy nincs külső motivációm,családi állapotom, az hogy nincsenek barátaim, nem kapok sehonnan pozitív visszajelzést, már belém vésődött az hogy "Nem sikerül". Ez a gyerekoromra vezethető vissza ugyan is, amiért csendes voltam mindig piszkáltak, meg csúfoltak legtöbbször. Feladni akkor kezdtem mikor 6.osztalyos voltam talán. Az előtt jó tanuló voltam és sok mindent tudtam, de utána megváltozott, sok piszkálás lehúzott a mélybe. 7.be már megelégedtem a 2-es átlaggal is, aztán igy ment végig egészen a középsuli befejezéséig elég volt a 2-es, nem akartam semmit jobban csinálni mint más, ez idő alatt betompultam, nehezen tanulok meg mindent még ha akarom is akkor se megy, ellankad a figyelmem. És ez most kihat az egész életemre, nem tudok kimászni ebből, pedig próbálkozok. Még így se adtam fel,mert ami nem sikerül mindig folytatom tovább, csak hat ha valaki valami érdemes választ ad a problémámra.

2019. szept. 26. 15:05
 1/3 anonim válasza:

Szerintem szerezz barátokat bárhonnan,akik ugyan ,olyan introvertáltak,mint te,támogatnak és a közérzeted is jobb lesz.

Én is introvertált csendes ember vagyok és a suliban nekem se lettek barátaim,de a munkahelyen igen.

2019. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim,de nem vagyok népszerű, munkahelyen én is elvagyok, meg elbeszélgetek akárkivel, nem az az introvertált vagyok aki befordul de előfordul néha hogy nincs kedvem semmihez. Próbálok kiteljesülni, megnyílni mások előtt, hogy erősebb legyek, önbizalmat szerezni stb
2019. szept. 26. 15:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy így még barátnőt se szeretnék, ha magamért nem tudok kiallni...Nem akarok mast is belerángatni ebbe..
2019. szept. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!