Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes csalást hol lehet...

Internetes csalást hol lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok károsult csak állandóan belefutok olyan oldalakba, amik az emberek pénzét próbálják ellopni. Lehet ezeket valahol jelenteni? Gondolok olyanokra, ahol a 200.000 forintos mini-számítógépet 17.000 forintért áruljak le hamisított oldalon és a facebookon hirdetve. Még hamis pozitív kommentek is vannak hozzácsapva. Látszik, hogy csalás, de ilyen öregebb emberek simán megvezethetők vele.

2019. szept. 27. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik ajnározzák ők is csalók amennyiben hozzá van csapva, gondolom kamuprofilok.

Van egy fül a reklám sarkában amit ha nyitsz ott jelented. Ha összegyűlik X jelentés akkor a face automatikusan felülbírálja s addig is felfüggeszti a hirdetést. És azt is aki ilyen szamárságot terjeszt, megoszt.

2019. szept. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt szoktam csinálni. De valamilyen hatóság van, ami ezzel foglalkozik?

Mert a rendőrségre gondolom csak akkor mehetnék, ha én is a károsultak közé tartoznék.

Én viszont csak jó állampolgár szeretnék lenni és a facebook jelentésen kívül bejelenteni őket valahová.

2020. máj. 8. 02:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, hogy rendőrségen feljelented a hirdetőt akkor is, ha nem vagy károsult. Ám megalapozottnak kell lennie, nehogy hamis vád legyen belőle.
2020. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!