Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Az anyám kirakott az...

S. O. S Az anyám kirakott az utcára . Mit tegyek? Hova menjek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nagyon rossz körülmények vannak itthol . Édesapám meghalt , és anyámnak új élettársa lett aki folyamatosan fenyegetett és volt úgy hogy pofon is vert.

Ma is történt egy veszekedés , mert az élettársa nem állja hogy velük élek . Összevesztem anyámmal egy pár órája mert az élettársa pártjára állt és üvöltöztek velem , és anyám meg is ütött arcon , és azt mondta utál engem , és hordjam el magam . Megfogta a cuccaimat összehányta és kihajította a kisajtón kívülre . Befordította a kaput és nem enged be . Sokáig ott ültem a kapu előtt és sírtam , mire az élettársa kikiáltott hogy tak@rogyjak el . Azóta bolyongok a városba semmi nincs nálam csak egy kabátés ami rajtam van , a táskámban a ruháim fele , a telefonom toltő és pénztárcám amiben találtam 5000 forintot , és a papírjaimat . Rokonaim nincsenek itt, akik vannak külföldön élnek és nem tudok velük kapcsolatba sem lépni . Nem járok iskolába augusztusig nyári munkán voltam de anyám elszedte a pénzt a tartozásainkra . Itt vagyok semmi nélkül a bankkártyám üres és egy barát sincs akihez mehetnék aludni .két embert megkérdeztem üzenetbenhogy nem e mehetnék wgy pár napra náluk , de az egyik 67 kilométerre lakik , a mai napra kilőve a másik nem tud fogadni és nem is akar szerintem mert úgy kezeltmint egy leprást miután ezt meghallotta hogy mi lett velem. Nem tudom kit kérdezzek meg még.teljesen kivagyok nem tudom mi lesz velem.

A mai nap nem tudom hol alszom . Mit csináljak 😢😢

Hova menjek? Félek . Be fog sötétedni ,és vannak hajléktalanok és részeg férfiak akik bolyonganak az utcán , és félek.

Nem sokáig tudom használni a telefonom sem

Lenerulök holnapra azzal hogy segítséget próbálok kérni és internetem sem sokáig van.

Gondolkoztam azon hogy kiveszek ma egy panzió szobát 2700 ft és nemcalszom a sötét utcán de akkor elmegy a penzem fele és nem ettem semmit ma . Talan egy heti ha ennivalót veszek kihuzom a penzből

Nem tudom miért történik ez velem.

Munkát kellene találnom de itt egy szem gyár van ahol már ebben a hónapban beadtam a jelentkezésem és vissza se hívtak .nem tudom kinek mennyjek dolgozni , mert kell szállás is. És itt munkásszálló sincs legközelebb nem tudom hol van munkásszálló.nagyon be vagyok sz@rva 😢 egyetlen esélyem lenne de nem tudom hogy mit

Nem trollkodok , most egy parkban ülök és próbálom kitalálni mit csináljak lehiggadva, mert nem maradhatok itt este

Valaki adjon tanácsot ,de olyanok írjaknak akik tudnak valamit tanácsolni és nem leköpködni akarnak.

Az idő is szorít , le fogok merülni és fogalmam nincs hol töltsem fel a telefonom .nem tudom hogy éljem túl ezt hogy húzzam ki a mai estét 😢😢😢😢😢😢


2019. szept. 28. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A telefonodat plázákban fel tudod tölteni, párszor már láttam ilyet. Esetleg meki vagy ilyesmi. Én a helyedben vonatra szállnék és elmennék az ismerőshöz, aki befogad. Ha esetleg még suliztál tavasszal, akkor október 31-ig érvényes a diákod, tudsz venni 50%os jegyet.
2019. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
Amíg nem dobtak ki miért nem kerestél munkát? Nem most kellene. Milió állás van ami szàllót is ad.
2019. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már buszon ülök , de csak 3-4 napra tud befogadni , így is titokban , ameddig a lakótársa akié az albi nem jön vissza .

Nincs pláza se meki sem egyéb egy elhalt város az egész.

Maximum 4 nap van hogy kitaláljak valamit és pénzt sem tud kölcsönadni az ismerősöm mert hó vége van és , neki sincs amúgy csak albérletre meg valamennyi kajára.

Nagyon gázban vagyok .mert az a pár nap sem segít,de szerencsére addi nem a hideg utcán aludnék. Kédeztem tőle hogy a tlaj neme engedné meg hogy ott maradjak , de azt mondta hogy mivel nincs pénzem előre nem tudok kirakni semmit úgyse engedné , és ha most tudna róla hogy ott csövelek vérszemet kapna.....

2019. szept. 28. 15:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Épp leírtam hogy kerestem
2019. szept. 28. 15:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak nem vettek fel, és itt nincs olyan gyár ami szállós, csak jóval fentebb
2019. szept. 28. 15:30
 6/9 A kérdező kommentje:

Olyan kicsi városban élek , hogy nem sok lehetőség van. Minden ember öl a munkahelyért , mert olyan kevés van , és rengetegen mennek el.

És képzeld volt pénzem 300 e amit összeszedtem augusztusik csak hiába dolgoztam érte anyám elszedte forintról forintra , és 5000 ft val rakott ki amit visszadobott a pénzemből

2019. szept. 28. 15:33
 7/9 A kérdező kommentje:
És abból a pénzből akartam elmenni , ezt anyám is tudta jól , de mire megtehettem volna elvette az összeset
2019. szept. 28. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs..aki nem adja oda, attól nem tudnak elvenni pénzt. Akkor inkább el kellett volna menned azonnal.
2019. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mindentudó99 ***** válasza:
Kicsit hihetetlen a történet.
2019. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!