Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átok? Mindig hittem a spiritu...

Átok? Mindig hittem a spirituális, túlvilági dolgokban. Szkeptikus ember ne is olvassa tovább mert csak ideges lesz tőle. Hova tűnik a pénzem? Elvan rakva egy kis dobozba, csak én tudom hova, és állandóan eltűnik belőlle x összeg? Hogyan?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 15:18
1 2
 1/13 mindentudó99 ***** válasza:
Egy alkesz családtag rájár.
2019. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, kizárt, senki nem az.
2019. szept. 28. 15:25
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor tipp mix. Az ugyan olyan szenvedélybetegség.
2019. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valamelyik rokonod tud róla, hogy hova rejted el és meglop téged.
2019. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fenét, ez a dolog ahozz túl gyors, itt senki nem lop semmitől.

Alapból nem jellemző senkire !!!

Valami átok ez.

De már mint mondtam, aki szkeptikus és csak jót röhög rajta az inkább kerülje a válasz adást.

2019. szept. 28. 16:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, senki nem lop senkitől-t akartam írni
2019. szept. 28. 16:50
 7/13 Csicsky ***** válasza:
100%

A dobozt mindig ragaszd le valami önragasztós szalaggal, amin rajta lesz az aláírásod, miután visszacsuktad. Így ha valaki megpróbálja felnyitni, akkor kénytelen lesz a szalagot megbontani, ami látható lesz. Ha elég ügyes vagy, akkor megcsinálhatod ezt úgy is, hogy a szalagon ne legyen semmi ujjlenyomat. Ha a szalagot megbontják, akkor a rajta lévő ujjlenyomatot úgy tudod előhívni, hogy melléje cseppentesz egy csöppnyi pillanatragasztót, majd az egészet letakarod pl. egy felfordított pohárral. A ragasztó gőzeinek a hatására az ujjlenyomat körvonalai pár óra múlva fehér lenyomatként lesznek láthatók.

Ha a pénz annak ellenére is eltűnik majd, hogy a szalagot megsértették volna, akkor érdemes lesz más magyarázaton gondolkozni.

2019. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, én se gondoltam volna hogy a szeretett családtagom belenyúl a tárcámba, aztán mégis... Tedd a dobozt nagyon új helyre és nagyon eldugva, akkor amikor senki nem láthat- de komolyan senki. Figyeld meg, hogy megszűnik az 'átok'.
2019. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem lop senki, TÉNYLEG, kizárt, már csak valami természetfeletti entitás vagy nemis tudom, már kész agyrém.
2019. szept. 28. 18:59
 10/13 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Valószínűbb hogy kettős személyiséged van. Tudathasadás skizofrénia. És a másik éned költi.
2019. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!