Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Az Az című könyvben/filmben ezt nem értem. Ugye Pennywise csak gyerekeket eszik, és csak nekik mutatkozik meg. Akkor a vesztesek miért térnek vissza Derrybe hogy legyőzzék? Hisz csak a gyerekekre vadászik. Mégis a felnőtteket is meg akarja enni.

2019. szept. 28. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, vagy ilyesmi, ráadásul még csak az 1. rész láttam. Én úgy gondolom, hogy annyira megleckéztették a bohócot, hogy az megjegyezte őket, és bosszút akart állni rajtuk (felnőtt korukban) Legalábbis ez lenne a logikus.
2019. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pennywise nem csak gyerekeket eszik. Csak a félelemmel átitatott emberhús az még finomabb számára. És mivel a gyerekeknek sokkal kézzelfoghatóbb félelmeik vannak, azoknak az alakját könnyebben fel tudja venni, így könnyebben tudja őket megijeszteni. Viszont a felnőtteknek sokkal összetettebb félelmeik vannak, ezért inkább a gyerekekre pályázik. Viszont a veszteseken bosszút is akar állni.


SPOILER


a köny is, és az új film is egy olyan jelenettel indul, ahol egy meleg pasit kap el pennywise. De ő már felnőtt. Szóval nem csak gyerekeket eszik.

2019. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!