Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki Jar Jar...

Miért utálja mindenki Jar Jar Binks-et?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bajom vele. A Baljós árnyakban rajta nevettem a legtöbbet. De miért utálja mindenki ennyire?

#Star Wars #jarjar
2019. szept. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert igazabol semmi keresnivaloja egy ilyen bohocnak a Star Wars univerzumban.
2019. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
1: Mwrt mi szabja meg, hogy minek van keresnivalója SW-ban? Remélem tudod, hogy nem te. Ha már itt tartunk, hasonló bohóc volt az eredeti trilógiában C3PO
2019. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem lett volna vele különösebb probléma, ha kevesebbet szerepel. Így egy kicsit túl volt tolva.
2019. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Én 9 évesen láttam a Baljós árnyakat és még tetszett is Jar-Jar karaktere. Lehet ez amúgy csak a magyar szinkron érdeme. A fura beszéde és sajátos nyelvtan használata szórakoztatott...


Azóta visszanézve tényleg elég idegesítő... Kb mint C3Po......


Jar-jar idétlenkedése tényleg kb annyira illik az SW-be mint C3Po picsogása...

2019. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy egyszer egyet fogok érteni valamiben Tislerics úrral xD
2019. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

:D mert már kezdem belátni, hogy az eredeti trilógia lehet nem is a filmtörténelem legtökéletesebb műalkotása..... :D


Jelen esetben C3PO.... Ha nem lenne minidig mellette R2, akkor tuti belepörgetnék az ő jeleneteibe... Tényleg baromira idegesítő tud lenni a folyamatos nyavalygása... R2 laza stílusával mindig elviszi a show-t és nem tűnik fel, hogy tulajdonképpen mennyire idegesítő is Sztrípió mellette...

2019. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tökéletesek. De én így imádom őket, tökéletlenül :D Nekem nem igényem a művészi tökéletesség, átlag filmnéző vagyok, aki izgalmakat akar látni.
2019. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az a baj az epI-el, hogy túl sok mindenkinek akar szólni. Vitt bele politikát, de nem olyan sokat, hogy az kedvezzen a mélyebben kidolgozott filmeket kedvelőknek, és ahhoz meg túl sok, hogy az akciókedvelők unalmasnak tartsák miatta.

Jar-Jar, vicces, és hihetetlen kalandok. Ahhoz túl kevés, hogy a gyerekek szeressék emiatt, ahhoz meg túl sok, hogy a felnőtteknek a maradék élt kedve is elmenjen.


Én kedvelem, úgy ahogy van, de pl. a kidolgozottabb politikai szál, és a viccesebb jelenetek mellőzése, vagy gyorsabb megemlítése miatt jobban kedvelem a könyvváltozatot.

2020. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!