Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » József Attila gimnázium,...

József Attila gimnázium, tudnátok róla mesélni?

Figyelt kérdés
Most 8.os vagyok, és az Újbudai József Attila gimnáziumba szeretnék jelentkezni. Nagyon sokat olvastam utána mind gyakorikérdéseken, mind az oldalukon. De szeretném olvasni az odajáró, vagy odajárt tanulók véleményét is :'D. Szóval a kérdésem az lenne, hogy nektek mi a véleményetek erről a gimiről? Milyen jegyekkel vesznek fel, mennyi pont felett? A 7. évvégi átlagom sajnos 4,2 lett, mivel tojtam a tanulásra, de most belehúztam, és jelenleg 11 ötösöm és egy 3/4em van. Központira sokat tanulok, már 2 évvel ezelőtt is oldottam meg felvételi feladatokat, és a József Attila "Tehetség Tréning" szakkörére is fogok járni okt. 7étől. Szerintetek mennyire van ebbe a gimibe esélyem? Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. okt. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerem az iskolát, viszont annyit tanácsolnék, nézz meg más, hasonló gimit is, ne legyen csalódásod, ha ide mégsem vesznek fel.
2019. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sok esélyed van, ehhez minimum 70 pontos felvételit írj, olyan 120 pont körül hívnak be, de ez függ attól, mennyire lesz túljelentkezés. Bejutni marha nehéz, de bennmaradni könnyű, persze azért tanulni kell, de nem kell annyira keményen, jut bőven szabadidőd.

Plusz érv mellette, hogy jó környéken van, megközelíthető, a 4-es Metró kijárata a suli melletti sétáló utcában van. Amikor idejöttem, a diri azt mondta gólyatalálkozón, hogy életed legszebb 4-5 éve vár rád az iskola falain belül, és szerintem igaza volt, nagyon családias az egész iskola, egy gyönyörű műemlék épületben.


Remélem sikerül a felvid, és ide vesznek fel, sok sikert a felvételidhez! ;)

Egy Jóskás.

2019. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.: Természetesen más gimnáziumokat is nézek, de a fő cél a Jóskába bejutni :D

2.: Köszönöm neked is a választ, nagyon remélem, hogy szeptembertől én is odajárok :3

2019. okt. 6. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2019. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Köszönöööm! Mindent beleadok, hogy sikerüljön, álomsulim a József :D
2019. okt. 6. 22:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam (15 órakor) felvételi előkészítőn (magyar) és nagyon jó volt, nagyon szép belülről is az iskola, és a magyar-média tanár tartotta :D Nagyon-nagyon szimpatikus a suli, és a matricák a szekrényeken is jók :DD
2019. okt. 7. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ide jössz, remélem sikerül idefelvételizni, akkor rájössz majd hogy nemcsak az az érdekes a suliban hogy sok a matrica, hanem, rengeteg Jóskás mémoldal van, rengeteg jó program
2019. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!