Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehet megbízni...

Mennyire lehet megbízni azokban a webshopokban, ahol nincs utánvétel/személyes átvétel?

Figyelt kérdés

Konkrétan a VidaXL/ShopON-tól szeretnék rendelni egy zongorát [vidaXL 70045] (ami jóval olcsóbb mint más hasonló zongorák) ,de náluk csak előre utalás van amiben én nem nagyon bízom.


Bár van paypal nem tudom, hogy ha esetleg valami nem jönne össze vissza tudnám-e szerezni a pénzt.


[link]

[link]


Többség véleménye nagyon pozitív, de van 1-2 igen komoly hangsúlyú negatív vélemény.


Szerintetek?



2019. okt. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha van online bankkártyás fizetés, akkor azt használd. Ha gond van, a banktól lehet chargebacket kérni, így visszakapod a pénzed. Ha csak előreutalás van, abba ne menj bele, mert ha nem szállítanak futhatsz a pénzed után.
2019. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Én azt hittem a paypal biztonságosabb, a másik fizetési rendszer az általad leírnak felel meg? (bocsi kicsit béna vagyok ezen a téren, egyedül paypal-on keresztül szoktam venni, de nem 100e felett)

2019. okt. 3. 13:38
 3/4 anonim válasza:

Nem ismerem ezt az oldalt de mi pl a kutyánknak kerestünk rámpát, ahol szintén sokkal olcsóbb volt a termék, mint bárhol máshol és csak paypallal lehetett fizetni...

Aztán kiderült, hogy egy német oldal és ezért nincs se utánvétel, se személyes átvétel. Mivel sürgősen kellett a rámpa és itt írták egyedül, hogy 3-4 alatt berendelik és utánna postázzák megrendeltünk. Időben megjött és nem volt semmi gond, küldték az emailokat is hogy megérkezett, feladták stb stb

Nézz kicsit utána az oldalnak hátha kijön róla valami hasonló infó. Vagy pedig pont az hogy nem megbízható

2019. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
November 1-től a ShopOn webáruháznál elérhető utánvétes fizetési lehetőség.
2019. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!