Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az OEP "rózsaszín kis könyv"...

Az OEP "rózsaszín kis könyv" amit használok betelt. Hol tudok beszerezni egy új, üres OEP papírt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy lehet venni papír-írószer boltban is - bár én ezt nem hiszem -. Meg azt is, hogy maga a munkáltató ad egy újat, vagy a munkaügyi központ... Nem tudom, csak azt, hogy nem szeretném ha legközelebb egy új munkahely szerződéskötésekor olyan meglepetés érne, hogy üres OEP papír híján nem vesznek fel...

#igazolás #munkahely #munkavállalás #OEP #igénylés #országos egészségügyi pénztár #OEP-igazolás
2019. okt. 3. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, amikor legelőször megy valaki dolgozni az első munkahelyére, akkor is a munkáltató ad, tehát nekik van, az biztos.


De nem biztos, hogy rendszer fel van arra készítve, hogy valaki életében 12-nél több munkahelyen dolgozott. Még eddig a történelem során ilyesmire nem volt példa.

2019. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. :) De sajnos sötét-Szabolcsban ez lehetséges, illetve egyébként a munkanélküli segélyek kifizetéseit is abba vezetik, mert abból is vonják a nyugdíj járulékot és mindent amit a fizetésből is... Így gyorsan betelik az... :) :(
2019. okt. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!