Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi játék, webes, nem jut...

Régi játék, webes, nem jut eszembe a neve. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éppen sorozatot néztem, mikor a semmiből előugrott egy emlék. 10 évesen, vagyis 4 éve, rengeteget játszottam gépen, és csak webes játékokkal.

Az emlékem egy játékra utalt, amiben választhattál, hogy elfel, varázslóval, kobolddal, óriással, vagy emberrel szeretnél-e lenni. Valami olyasmi volt benne, hogy harcolni kellett, harccal kaptál pénzt, tudtál kibérelni varázslovat, vagy mást, tudtad fejleszteni magad, úgy, hogy erősebb ruházatot vettél, vagy különleges kiegészítőket mint például egy karkötő... Már 1 órája keresgetek utána ennek a játéknak, de egyszerűen nem jut eszembe a neve. Azt még hozzá kell tenni, hogy tudtál csatlakozni klánokhoz, vagy csinálni is lehetett.


Nagyon megköszönném, ha valaki, aki ismeri ezt a játékot, leírná mi az! Szívesen játszanék most is vele, és nem birok nyugton maradni, annyira érdekel, hogy mi a neve :'D



2019. okt. 6. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem hinném, hogy erre gondolsz, de megkockáztatom:

[link]

2019. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.: Nem, nem ez az, de azért köszönöm :)
2019. okt. 6. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én és vagyok biztos benne, de nem a shakes and fidget?
2019. okt. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, a Shakes&Fidges az. :) Köszönöm!
2019. okt. 10. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Óh nincs mit :D amúgy most nyílt nemrég az új magyar szerver:A világ 17

Még érdemes elkezdeni :)

2019. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!