Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Love Island veszekedős részek alatt mi a zenének a címe?

Nem érdekel a műsorral kapcsolatos vélemény ezt előre leszögezem.

Amikor veszekedni szoktak, megy egy háttérzene, mintha valami remix lenne nem tudom, mi annak a címe vagy hogy találhatnám meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, background music, háttérzaj, háttérzene, RTL, loveisland

okt. 9. 23:15  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem ez

[link]

Vagy ez

[link]

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 9. 23:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

egyik sem , de azért köszi

# 2/4Időpont okt. 9. 23:42 Privát üzenet
Akkor nyisd meg RTL moston az adott részt amiben hallottad a zenét, töltsd le a shazamot a telefonodra és az meg találja neked. Én így találtam meg a főcím zenéjét :)

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 9. 23:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az a baj hogy a zene alatt végig hangosan veszekednek pl a Ticiánék, szóval a shazam semmit nem talál

# 4/4Időpont okt. 10. 18:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ennek a zenének ismeri valaki az előadóját meg a címét?
Mi a címe az egyik disco samba zenének? Örülnék. Van benne egy oylan részlet, hogy: óóóó ááíí áá óó oá oá oá vagy valami ilyesmi
Mi annak a zenének a címe amiben Cowboyok sikítanak?
Mi ennek a zenének a címe?
A Spar grill party reklámban van egy zene. Megtudná mondani valaki mi a címe annak a zenének?
Valaki le tudná nekem írni ennek a zenének a szövegét úgy ahogy kell mondai? Rauf - Faik Childhood

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!