Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Adott egy Golf 3 1.6 AFT Benzin Reggel még semmi baja nem volt délután nem indult. Immo kommunikációs hibát írt kitoroltuk a hibát ment tette a dolgát. Aztán egyszer csak újra előjött és azóta még törölni sem engedi a hibát. Esetleg valami ötlet?

okt. 10. 10:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
18 éves vagyok és egy 16 éves lánnyal tartom a kapcsolatot és kollégista, van barátja, de vidéki. Szerintetek jó ötlet ha elhívom délután kávézni, még ha van is pasija?
Tudom kismillió ilyen kérdés van, de unatkozom! Mit csináljak? Bőveben lennt.
Citroën Xsara Picasso autónkon ma délután kigyulladt ez a lámpa. De nem tudjuk, hogy mi az. Ötlet?
Szombat este kijött rajtam valami hányás féle betegség, este 10-től valami hajnali 4-ig több mint 7-szer hánytam, ma körülbelul reggeltől delutan 3ig aludtam, nagyon gyengenek...
Mit csináljunk az utolsó tanítási napon és utána (délután)?
Mit csináljunk a barátnőmmel délután? Valaki, valami ötlet?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!